Наш заклад

Дата: 19 січня 2018 о 12:45, Оновлено 2 лютого 2018 о 09:42

24 жовтня 1960 року на підставі «Постанови Ради Міністрів СРСР» № 1115 колишню залізничну школу № 54 передано в розпорядження Харківського обласного відділу освіти за № 8.

За рішенням Лозівської міської ради Харківської області від 26 жовтня 2004 року № 769, наказу відділу освіти Лозівської міської ради від 05.11.2004 № 302 «Про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів міста» «Навчальний заклад середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 м. Лозової Харківської області комунальної власності" з 26.10.2004р. перейменований на Лозівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8 Лозівської міської ради Харківської області».

Рішенням XL сесії V скликання Лозівської міської ради Харківської області від 29.09.2008 № 787 «Про реорганізацію загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 8 Лозівської міської ради» реорганізовано загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів № 8 шляхом перетворення в навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» № 8 на базі ЗОШ № 8 та дошкільного навчального закладу № 3 «Волошка» з 2008-2009 навчального року.

Рішенням XL VІІ сесії V скликання Лозівської міської ради від 27.02.2009 № 942 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.09.2008  № 787», рішення XLVІІ сесії V скликання Лозівської міської ради від 27.02.2009       № 943 «Про реорганізацію  комунального закладу ДНЗ ясла-садок «Волошка» № 3», наказу відділу освіти Лозівської міської ради  від 02.03.2009 № 112 «Про створення навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8», наказу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Лозівської міської ради Харківської області від 23.03.2009 № 29 «Про перейменування ЛЗОШ № 8»  Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Лозівської міської ради Харківської області перейменована в Навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області з моменту державної реєстрації, яка відбувалася 13.03.2009.

На підставі рішення LXXII сесії V скликання Лозівської міської ради Харківської області від 27.08.2010 року № 1329 «Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів у новій редакції, внесення змін до статутів дошкільних навчальних закладів та перейменування навчальних закладів», наказу відділу освіти від 03.09.2010 № 383 «Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів у новій редакції, внесення змін до статутів дошкільних навчальних закладів та перейменування навчальних закладів», наказу навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» від 21.10.2010 № 126-О «Про затвердження статуту у новій редакції, та перейменування НВК «ЗНЗ-ДНЗ № 8» навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області перейменовано в Лозівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області».

Повна назва: Лозівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області.

Коротка назва: ЛНВК «ЗНЗ-ДНЗ № 8».

Лозівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Лозова в особі Лозівської міської ради Харківської області.

Юридична адреса: 64605, Харківська область, місто Лозова, вулиця Олександра Бричука, будинок 43-а.

Лозівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області є юридичною особою, має печатку, штамп, ідентифікаційний номер.

Лозівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» Лозівської міської ради Харківської області в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, рішеннями Лозівської міської ради, розпорядженнями Лозівського міського голови та виконавчого комітету Лозівської міської ради, іншими нормативно-правовим актами та Статутом.